Apolo Ji-vo

oli

 

Apolo Ji-Vo náš nejmilovanější pes

nar 4.12.2002  odešel za duhový most 30.7.2013

 

Zkoušky:

25.10.2003     Zkouška ZZO            Náměšť na Hané            rozhodčí Enlicher Jaromír

9.11.2003       Zkouška ZOP             Prostějov                      rozhodčí Novák

6.11.2004       Zkouška ZM               Náměšť na Hané           rozhodčí Enlicher Jaromír

22.10.2005     Zkouška ZVV1            Náměšť na Hané           rozhodčí Enlicher Jaromír

Závody :

5.Ročník Valašského závodu Frenštát pod Radhoštěm

 

 

 

 

Závody ve Frenštátě pod Radhoštěm byly premiérou pro mne i pro Poliho. Rozhodli jsme se, že to zkusíme a tak jsme jeli spolu s ještě dalšími závodníky z našeho cvičáku. Nakonec vše dopadlo nad očekávání dobře, v poslušnostech, až na drobné chybky se Poli snažil předvést to, co jsme se spolu učili, jak nejlépe mohl a obrana, ta ho velmi baví, má pevné a tvrdé zákusy s bezproblémovými pouštěčkami a je od přírody uštěkaný, takže když nám spočítali všechny bodíky, s úžasem jsme zjistili, že jsme skončili na prvním místě. Měla jsem obrovskou radost. Ostatní výsledky a celkovou reportáž si můžete přečíst v sekci články a povídky – reportáže.

 

 

 

 

 


Rodiče:

 

 

 


Emír Chabet

Dvojnásobný držitel titulu CACIT, Účastník mistrovství FCI, třikrát účastník mistrovství světa WUSV,třikrát účastník mistrovství Slovenska, 2krát účast mistrovství MSKS, Mistr ČKNO,MSKS a SR.

Výstava:Dobrý

DKK 0/0

Zkoušky ZVV1,ZVV2,ZPS1,ZPO1,IPO3,SchH3,SVV2,BH,FH2,SVV1

Černý se znaky

 

 

 
 

 

 


Fany Ja-Iv-To

Výstava: dobrá

Rtg:0/0

Zkoušky: IPO2,ZVV1

Vlkošedá

 

 

 

 


Apolo (Polďa,Olďa,Olinek,Vendelínek,Macík)Apolo- je a vždy zůstane tím nej psem, má obrovskou chuť k jakékoli práci nebo hře, nade vše miluje aportování, ať již klasický aport, balonek nebo klacík i stéblo trávy dokáže do nekonečna přinášet a vynucovat si další házení štěkotem, také vrozený zákus a razance při obranách je jeho velkou předností. Kouše velice rád na jakéhokoli figuranta i při výcviku pachových prací prokázal velmi dobré schopnosti. Ve stáří jednoho roku vypracovával s přehledem cizí stopy.Po svých rodičích zdědil pracovitost, vyrovnanou povahu a talent. Bohužel však zdravotní potíže nedovolily tento dar více rozvinout. Proto zůstává naším rodinným psem a mazlíkem, našim dvěma fenkám učitelem a vychovatelem. Tuto roli zvládá více než dobře. I když je to pan pes, tak je absolutně ovladatelný, nekonfliktní k jiným psům a zvířatům. Je šéfem naší tříčlenné smečky a naše feny ho milují, neváhají se o jeho přízeň mezi sebou i poprat, on si však vždy sjedná pořádek.
 

 

 

 
 

 

polik