Bria z Kočičího dvora

 

 

 

Bria z Kočičího dvora

RTG 0/0, DNA mezinár.registr     Výstava : velmi dobrá Bonitace : 5DV1/P 2.třída chovnosti

Zkoušky : ZOP,ZPU1,ZPU2,FPr1,FPr2,FPr3,BH,IPO-V,IPO1,IPO2,ZVV1,ZVV2,ZVV3,SchH/VPG1,ZPS1,

Prodána do chovatelské stanice v Kanadě odkaz zde : www.wendelinfarm.com/dogs.html

 


Rodiče Xant z Jirkova dvora

Držitel titulu CACT,res.CACIT,ZVV3,IPO3,ZPO1,ZPS1 Účastník mistrovství české republiky,účastník mistrovství NO

Výstava výborný

RTG DLK,DKK 0/0,DNA

 

Eimi Ro-ša

ZVV1

výstava velmi dobrá

RTG 0/0


Bria z Kočičího dvora ( Riki,Kača,Bobina)

Bria- je první fenkou,  se kterou jsme úspěšně splnili všechny podmínky chovnosti. Po svých rodičích zdědila silnou kostru, pracovní vlohy a klidnou povahu. Vyniká zejména, v pachových pracech ale i poslušnosti a obrany zvládá velmi dobře. Má vyrovnanou a nekonfliktní, přátelskou povahu, bez problémů se snáší s ostatními psy, taktéž jakékoli prostředí nebo dopravní prostředek jí nedělá potíže, doslova miluje cestování autem. Její největší zálibou je žrádlo jakékoliv, kdykoliv a nejlépe co nejvíce. Miluje rajčata, na procházkách klidně zblajzne kukuřici,cukrovku nebo jablka, takže ji musíme pernamentně hlídat. Odchovala tři vrhy štěňátek v chovatelské stanici Jinopo, kde byla zapůjčena.

Popis od pana Novotného

BRIA je typickou dcerou XANTA z Jirkova dvora. Je to velká, silná, sebevědomá fena s velkou ochotou k práci s psovodem. Matka BRII EMI Ro-Sa je rovněž matkou ATILA z Kočičího dvora. EMI Ro-Sa je vynikající tvrdá, ale přitom velice ovladatelná fena. BRIA tedy patří po linii otce ke III. krevní linii. Po straně matky náleží k II. krevní linii.
BRIA je nakrytá psem MAMBO z PS. Bude to poslední vrh po MAMBOVI odchovaný v ČR.  Štěňata budou silná, tmavá a sebevědomá s předpokladem využití pro top sport nebo u policie.

Bonitační posudek zní : Vysoký, výrazný, středně silný, živý, hlava výrazná, kohoutek málo výrazný, hřbet pevný, záď normální délky, sražená, úhlení vpředu i vzadu dobré, předkrok dobrý, záběr dostatečně výdatný, tvrdost a bojovnost výrazná, pouští. Výška v kohoutku 60cm, Hloubka hrudníku 33cm, Objem hrudníku 80cm, Váha 37kg, Pigment sitý, srst, normální. Chrup, zdravý, silný, nůžkový.Barva vlkošedá, tmavé znaky, drápy tmavé, maska tmavá.Povaha vyrovnaná, pozorná, pevných nervů, Sebevědomí dobré, lhostejnost k výstřelu dobrá.