Chov Králíků

Dříve než jsem se začala věnovat chovu a výcviku psů ,jsem se věnovala hezkou řádku let chovu čistokrevných králíků. Nejdříve chovu Belgických obrů v barvě železité a divoce zbarvené s nimiž jsem dosáhla spousty úspěchů na výstavách nejen místních,ale i speciélních, klubových a mezinárodních. Měla jsem uznán speciélní chov tohoto plemene. Později jsem přešla na chov Vídeňských šedých ,modrých a modrošedých a také několik barevných rázů zakrslých králíků, hlavně v barvě kuní modré, ruské modré, divoce zbarvené a tříslové černé. Největší úspěchy se dostavili v chovu Vídeňských šedých, kde jsem měla uznán speciální a později plemenný chov. Nakonec největším úspěchem v chovu tohoto plemene bylo dosažení titulu evropského mistra chovu tohoto plemene a titul na nejkrásnějšího samce evropského šampiona na mezinárodní výstavě v Brně.
Po skončení chovatelské kariéry v chovu králíků jsem se rozhodla, zkušenosti nasbírané za léta praxe sepsat a nyní si je máte možnost přečíst. Jistě se lecos od doby, kdy jsem chov králíků praktikovala změnilo, ale možná pár informací se bude někomu hodit.
Chtěla bych požádat o respektování autorských práv, jelikož všechny tyto články jsou moje vlastní a nerada bych zjistila, že je někdo prezentuje jako svoje. 
Děkuji Jana Lakomá    
 Pro jednotlivé články překlikněte v menu vlevo.